AKDENİZ OTELLERİ
EGE OTELLERİ
KIBRIS OTELLERİ
ŞEHİR OTELLERİ
YURT DIŞI OTELLER
Yurt İçİ Turlar
Yurt dışı Turlar
İskoçya - İrlanda
YURT DIŞI TURLAR, İngiltere Turları
Genel Bilgi

Gün

İstanbul, Dublin

Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki saat önce Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali Antis Tour  Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Türk Hava Yolları tarifeli uçağımız ile Dublin'e doğru yola çıkıyoruz. Varıştan sonra havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Georgian caddesi, İrlanda’nın en eski Üniversitesi olan Trinity Koleji ve Kütüphanesi ile St Patrick Katedrali, 1038 yılında Vikingler tarafından inşa edilen Christ Kilisesi, Collins Kışlası ve O’Connell Caddesi gezeceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrası misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenen Guinnes Fabrikası Gezisi'ne katılarak zaman geçirebilirler.Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz, geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Guinnes Fabrika Gezisi | 35 Pound

Arthur Guinness'in 1756 yılında, Dublin'in St James's Gate semtinde kurmuş olduğu ve elliden çok ülkede lisans altında üretim yapan fabrikayı keşfe çıkıyoruz.

2.Gün

Dublin

Sabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Wicklow Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

Ekstra gezi: Wicklow Gezisi | 60 Pound

Antik dönemdeki yer hareketlerinin oluşturduğu tepeleri ile Dublin'in güneyinde yer alan Wicklow'u keşfe çıkıyoruz. Dağların tam kalbinde gizli, baştan çıkarıcı, kenarları dik ve ağaçlı bir vadi olan Glendalough Vadi'si yer alır.Avonmore ve Avonberg nehirlerinin birleştiği, Thomas More'un Suların Birleşmesi isimli şarkısında anlatıldığı var sayılan Avoca Vadisi'de keşfimize dahil.

3.Gün

Dublin, Drogheda, Belfast

Sabah kahvaltımızın ardından Dublin’e transferimiz gerçekleşiyor. Yol üzerinde Türk izlerini görebileceğimiz Drogheda şehrinde yemek molası veriyoruz. Belfast'da yapacağımız şehir turunda Quenns Meydanı ve meydandaki Albert Memorial Saat Kulesi, devamında ünlü Grand Opera House, Quenns Üniversitesi, dünyanın en güzel barlarından bir olan The Crown Liquer Saloon, Murals isimli duvar resimleri ile süslenmiş ve zamanında duvar ile birbirinden ayrılan Shankil (Protestan) Mahallesi ile Falls (Katolik) Mahallesi ve de ünlü Titanic Gemisi'nin yapıldığı Harland ve Wolfe Tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

4.Gün

Belfast, Cairnryan, Glasgow

Sabah kahvaltımızın ardından feribot ile Cairnryan’a hareket ediyoruz. Glasgow’a hareket ediyoruz, varışımızın ardından Glasgow’da yapacağımız şehir turunda Transport Müzesi, Bilim - Teknoloji Merkezi, Büyük Katedral ve Necropolis, kış bahçeleri ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer
oluyoruz,geceleme otelde.

5.Gün

Glasgow, Edinburgh

Sabah kahvaltımızın ardından Edinburgh'a doğru yola çıkıyoruz. Panoramik Edinburgh şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuzda, Edinburgh Şatosu, Royal Mile ve Edinburgh Kalesi görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

6.Gün

Edinburg

Sabah kahvaltısı ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Loch Ness ve Highland Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

Ekstra gezi: Loch Ness ve Highland Gezisi | 100 Pound

Birleşik Krallık'ın en büyük ve derin gölü olan Loch Ness’i ziyaret ediyoruz. Loch Ness uzun yıllardır bir efsaneye sahiptir, efsaneye göre gölde büyük bir canavar yaşamaktadır. Huzur dolu yürüyüş yolları, birbirinden güzel lokantalarıyla ünlü Loch Ness gezimizde Britanya’nın en büyük dağı olan Ben Nevis Tepesi'ni görme imkanı yakalıyoruz.

7.Gün

Edinburg

Sabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Stirling ve İskoç Tadım Gezisi'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

Ekstra gezi: Stirling ve İskoç Tadım Gezisi | 85 Pound

2002 Senesine kadar belde iken 2002 senesinde Kraliçe Elizabeth'in tahta çıkışının 50. yıldönümü (Altın Jübilesi)münasebetiyle, kraliçe beratı neticesinde şehir ünvanı almış olan Stirling 'de golf sahalarını, Stirling Kalesi'ni,Hollyrood Kilisesi'ni,William Wallece Anıtı'nı ve 12-13. yy'dan kalma olan ve mezhep çatışmaları sebebi ile hasar görmüş St. Andrewss Katedrali'ni görüyoruz.Kalenin zindanları sizleri etkileyebilir.Ardından tadım turumuzu yapıyoruz.

8.Gün

Edinburg, İstanbul

Güne Otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer oluyoruz ve pasaport kontrolünden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından gezimiz sona eriyor.

 

 

Fiyatlara Dahil Hizmetler
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Dublin gidiş Edinburgh- İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Edinburgh'da 3 gece, Glasgow'da 1 gece, Belfast'da 1 gece, Dublin'de 2 gece olmak üzere 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
 • Panoramik Edinburgh, Glasgow, Belfast, Dublin şehir turu
 • Alan - otel - alan transferleri; sehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Seyahat Sigorta  (Kişi başı 1000 €'ya kadar olan paket turlarda 20 €/kişi başı / Kişi başı 3000 €'ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
 • 160 € vize ücreti ve hizmet bedeli
 • (Başvuru merkezi İzmir olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 230 Eur'dur.)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Ekstra geziler
 • Kişisel harcamalar
Tesis zellikleri
  Rezervasyon Formu
  Cinsiyet
  :
  Adınız Soyadınız
  :
  Telefon Numaranız
  :
  E-Mail Adresiniz
  :
  Talepleriniz
  :
  Giriş Tarihi
  :
  Çıkış Tarihi
  :
  
  Copyright © 2015 By JETFİKO

  Antis Travel