AKDENİZ OTELLERİ
EGE OTELLERİ
KIBRIS OTELLERİ
ŞEHİR OTELLERİ
YURT DIŞI OTELLER
Yurt İçİ Turlar
Yurt dışı Turlar
Büyük Britanya |Edinburg - Londra
YURT DIŞI TURLAR, İngiltere Turları
Genel Bilgi

1.Gün

İstanbul, Edinburgh

Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Antis Tour Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Türk Hava Yolları tarifeli uçağımız ile Edinburgh'a doğru yola çıkıyoruz. Varıştan sonra havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Edinburgh şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuzda, Edinburgh Şatosu, Royal Mile ve Edinburgh Kalesi görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

2.Gün

Edinburgh

Sabah kahvaltısı ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Loch Ness ve Highland Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

Ekstra gezi: Loch Ness ve Highland Gezisi | 100 Pound

Birleşik Krallık'ın en büyük ve derin gölü olan Loch Ness’i ziyaret ediyoruz. Loch Ness uzun yıllardır bir efsaneye sahiptir, efsaneye göre gölde büyük bir canavar yaşamaktadır. Huzur dolu yürüyüş yolları, birbirinden güzel lokantalarıyla ünlü Loch Ness gezimizde Britanya’nın en büyük dağı olan Ben Nevis Tepesi'ni görme imkanı yakalıyoruz.

3.Gün

Edinburgh, Glasgow

Sabah kahvaltımızın ardından Glasgow'a hareket ediyoruz. Glasgow'da rehber eşliğinde panoramik turumuzu yapıyoruz. Turumuzda, galerileri, dükkan ve müzeleriyle ünlü, Büyük Britanya'nın en geniş İskoç mirasına sahip şehri Glasgow'u panoramik olarak görme imkanı buluyoruz. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

4.Gün

Glasgow

Sabah kahvaltının ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Stirling Kalesi Turu'na katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

Ekstra gezi: Stirling Kalesi Gezisi | 70 Pound

İskoçya’nın görkemli kalelerinden biri olan Stirling Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Tarihte büyük savaşların yaşandığı kalede, Villiam Wallace’ın anıtını göreceğiz. Dar ve dönerek yükselen kule merdivenlerini tırmanıp William Wallace anıtının tepesine vararak şahit olacağınız manzara karşısında büyüleneceksiniz. Bu noktadan hem Stirling ovasına hem de ufuk çizgisine hakim olacak ve huzur bulacaksınız.

5.Gün

Glasgow, York

Sabah kahvaltının ardından York'a hareket ediyoruz ve varışımızın ardından New York'a ismini veren bu şehrin Minster Katedrali, York Minster, Yorkshire Müzesi ve Bahçeleri gibi önemli yerlerini panoramik olarak görüyoruz. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

6.Gün

York, Londra

Sabah kahvaltımızın ardından York’dan ayrılarak Robin Hood`un şehri Nottingham`a varıyoruz. Alışveriş merkezleri, sinemalar ve eğlence merkezlerinin yer aldığı Old Market meydanını gezme şansı bulduktan sonra dünya’nın en eski ve en başarılı üniversitelerinden biri olan ve şehriyle aynı adı taşıyan Cambridge’e varıyoruz ve Üniversitenin şehre kattığı kültür ve gelişimi görüyoruz.Cambridge’den Londra’ya varışımızın ardından Londra şehir turunda Parlamento Binası, Big Ben, Westminster Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri ve Thames Nehri'ni görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam için hazırladığımız ekstra Medieval Banquet & Show yemekli turu sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.

Ekstra gezi: Medieval Banquet & Show | 65 Pound

The Medieval Banquet, bize 4 çeşit yemek ve gece boyunca yetişkinler için limitsiz içecek ile beraber tam iki saatlik şarkı, dans, jonglörlük ve akrobatik gösteriler içeren teatral bir akşam hazırlıyor. Dileyen misafirlerimizin kostüm kiralayabildiği bu gecede bize eğlenceli bir orta çağ canlandırması sunuluyor.

7.Gün

Londra

Sabah kahvaltımız ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Oxford & Stonehenge & Bicester Outletturuna katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

Ekstra gezi: Oxford, Stonehenge ve Bicester Outlet Gezisi | 80 Pound

Gezimizde ilk durağımız antik çağlarda UFO'ların iniş kalkış merkezi olduğuna inanılan Stonehenge. Antik bölge astronomi, astroloji, geometri, meteoroloji ve paganizmle ilişkilendirilmektedir. Bu büyük gizemi gördükten sonra, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi'nin bulunduğu kent Oxford'a doğru yol alıyoruz. Oxford kentinde ilginç atmosferi keşfediyoruz ve İngiltere'nin en büyük outlet alışveriş merkezi Bicester'a doğru yola çıkıyoruz.

8.Gün

Londra

Kahvaltımız ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra London Eye & Madame Tussauds turuna katılalarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

Ekstra gezi: London Eye, Madame Tussauds Gezisi | 85 Pound

Londra'nın en çok ziyaret edilen iki yerine birden gidiyoruz. İlk olarak Madame Tussauds'da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu müzeyi geziyoruz. Daha sonra Thames Nehri kıyısındaki Lindra'nın dönme dolabı London Eye'a binme fırsatı. En tepesine çıktığınızda size Londra'yı kuş bakışı görme imkanını sağlayan bu dev tekerlek keyifli bir deneyim olacak.

9.Gün

Londra, İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltıyoruz ve havalimanı transferi için yola çıkıyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli uçağımızla İstanbul'a hareket ediyoruz.

 

 

Fiyatlara Dahil Hizmetler
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Edinburgh gidiş Londra(LGW) - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Edinburgh'da 2 gece , Glasgow'da 2 gece, York'da 1 gece, Londra'da 3 gece olmak üzere 8 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
 • Panoramik Edinburgh, Glasgow, York, Londra şehir turları
 • Alan - otel - alan transferleri; sehirlerarası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Seyahat Sigortası (Kişi başı 1000 €'ya kadar olan paket turlarda 20 €/kişi başı / Kişi başı 3000 €'ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Ekstra geziler
 • Kişisel harcamalar
Tesis zellikleri
  Rezervasyon Formu
  Cinsiyet
  :
  Adınız Soyadınız
  :
  Telefon Numaranız
  :
  E-Mail Adresiniz
  :
  Talepleriniz
  :
  Giriş Tarihi
  :
  Çıkış Tarihi
  :
  
  Copyright © 2015 By JETFİKO

  Antis Travel